środa, 16 marca 2011

Emusiek098

Tak jak obiecałam, wracam po przerwie. Mam nadzieję, ze ta metamorfoza również wam się spodoba ;]

Przed: Widać tu ostry, rockowy makijaż przy  przy delikatnej dziewczęcej fryzurze ;]
Po: Ja zastosowałam zabieg kompletnie odwrotny. Do delikatnego czarno-białego makijażu dodałam fryzurkę z pazurkiem. Do tego delikatny róż na policzki i odrobina błyszczyka na usta.

Przed: Jakoś nie przemawia do mnie ta stylizacja, ale nie jest źle.
Po: Nie masz zbyt wielu rzeczy w szafie, ale znalazłam tą perełkę. Do tej fenomenalnej sukienki dodałam delikatne, różowe baletki. I jak ?

Z okazji tego, że wracam, po problemach zdrowotnych, chciałabym zorganizować taki mini konkurs, związany z tematem bloga. Wiecie jak trudno doczekać się na swoją kolej na blogu, bo jest sporo chętnych do metamorfoz. Specjalnie dla was z komentarzy pod postem wylosuję jedną osobę, która dostanie metamorfozę BEZ KOLEJKI ! Napiszcie swój nick pod postem i co sądzicie o metamorfozie ?

4 komentarze:

iheartlife. i'm daniellecraig17. pisze...

W tej metamorfozie bardzo ładnie podkreśliłaś policzki, w dodatku do tak trudnej karnacji. Niestety błyszczyk mało pasuje do zadziornej, rockowej jak to nazwałaś prezencji twarzy. Okropny kształt oczu, więc dobrze, że pomalowałaś tak a nie inaczej. Strój do mnie nie przemawia, ale cóż, a) jest lepiej niż przedtem b) niczego innego nie dało się skombinować z tej szafy.
daniellecraig17

Gigt45 pisze...

zgłaszam się : ) .. A metka ładna : >

gigt45

kindzia1111 pisze...

Co do makijażu, makijaż " przed " jest zbyt sztuczny. Po za tym te długie rzęsy nie pasują do tego zestawu cieni. Bardzo podoba mi się makijaż " po ". Świetnie podkreśliłaś policzki. Oczy przez tą kredkę są takie bardziej uwidocznione.
Naprawdę SUPER ;)

Anonimowy pisze...

zgłaszam się do kolejki (jeżeli można) . hiruki